BAMBOOLIK Nepremokavé Vrecúško Draci S

BAMBOOLIK Nepremokavé vrecúško Draci S

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bamboolik
Dodavateľ:Bamboolik
Cena:11.46 €
Cena bez DPH:9.55 €
Dostupnosť:skladom
BAMBOOLIK Nepremokavé vrecúško Draci S 2,25 (45%) 19 x hodnotené

Vrecúško nielen na plienky s rozmermi 30 × 35 cm. Zabudnite na škaredé igelitové vrecká a tašky a užívajte si ekologickejší, ekonomickejší a krajší variant! Vrecúška Bamboolik sú ušité z membránového materiálu (PUL), ktorý je vodoodolný a súčasne priedušný. Pôvodne určené na prepravu a skladovanie plienok, ale ich použitie je oveľa širšie. Už nemusíte hľadať hračky vašich najmenších rozsypané po prebaľovacej taške, zúfať si z desiatej, ktorá už zasa vytiekla z téglika a rozpatlala sa po taške, vyhádzať celú kabelu, aby ste našli peňaženku a kľúče. Vrecúška vám pomôžu udržať obsah tašky pod kontrolou, aj keď ako rodičia malých detí musíte so sebou nosiť slušný náklad. Využijete ich ale aj inde. Napríklad čerstvý chlieb zabalený do utierky vydrží v priedušnom vrecúšku dlhšie mäkký. Vrecúška si môžete vybrať v 4 veľkostiach: XS na jednu až dve plienky S na celodenný výlet M na víkend bez práčky L na kratšiu dovolenku Vybrať si pritom môžete vždy z dvoch variantov: jednofarebný ekonomický alebo luxusný s potlačou v krásnych moderných vzoroch. Zloženie: 100% laminovaný polyester
 • BAMBOOLIK Plienkové plavky veľ. S – lúka
  BAMBOOLIK Plienkové plavky veľ. S – lúka

  Plienkové plavky Bamboolik pre pohodové plávanie bez nehôd. Užite si vodné hrátky so svojimi deťmi bez nepríjemnej nehody! Charakteristika: 3 veľkosti (S,..

  15.83 €
 • T-TOMI Nepremokavé sáčok modrá sova
  T-TOMI Nepremokavé sáčok modrá sova

  **Popis: **. {Color: # 168ecb} Nepremokavé vrecúško T-TOMI je vyrobené zo 100% polyesteru s PUL záterom. Vďaka dvom veľkým vreckám so zapínaním na zips a..

  11.94 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: bamboolik sa nachádza bamboolik nepremokavé vrecúško draci s!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt