BEPANTHEN® Baby Masť (30 G)

BEPANTHEN® Baby Masť (30 g)

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bepanthen
Dodavateľ:Bepanthen
Cena:5.39 €
Cena bez DPH:4.49 €
Dostupnosť:skladom
BEPANTHEN® Baby Masť (30 g) 3,75 (75%) 26 x hodnotené

Bepanthen Baby Masť (kozmetický výrobok) je určený na každodennú starostlivosť o pokožku zadočku, pomáha ho chrániť pred vznikom zaparenín. Vďaka dexpantenolu a ochranným lipidom (napr. mandľovému olejmi) prispieva k posilneniu kožnej bariéry, hydratuje a regeneruje pokožku. Charakteristika: ľahko sa rozotiera pokožku regeneruje a hydratuje (nevysušuje) obsahuje dexpanthenol, ktorý prispieva k obnove prirodzenej kožnej bariéry vhodný na každodenné používanie klinicky overený účinok Pre dojčiace mamičky: Bepanthen Baby Masť sa stará o dojčením namáhané bradavky. Na starostlivosti o suchú pokožku, vhodný pre celú rodinu: Bepanthen Baby Masť podporuje regeneráciu suchej a namáhanej pokožky. Udržuje ju pružnú a hydratovanú.


 • BEPANGEL Hojivý gél 50 g
  BEPANGEL Hojivý gél 50 g

  Hydrogél bez parabénov určený na podporu hojenia menších poranení, ako sú: spálenie od slnka popáleniny rezné rany odretá alebo popraskaná koža..

  10.29 €
 • BEPANTHEN® Baby Masť (30 g)
  BEPANTHEN® Baby Masť (30 g)

  Bepanthen Baby Masť (kozmetický výrobok) je určený na každodennú starostlivosť o pokožku zadočku, pomáha ho chrániť pred vznikom zaparenín. Vďaka..

  5.39 €


 • 2x BEPANTHEN® Baby Masť (100 g)
  2x BEPANTHEN® Baby Masť (100 g)

  Doprajte vášmu dieťatku tú najlepšiu starostlivosť pre zadoček bez zaparenín. Masť Bepanthen® Baby je ideálnym pomocníkom, ktorý ochráni citlivé..

  22.32 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: bepanthen sa nachádza bepanthen® baby masť (30 g)!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt