CHICCO Kočík športový Chicco Ohlala2 - Silver

CHICCO Kočík športový Chicco Ohlala2 - Silver

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Chicco
Dodavateľ:Chicco
Cena:135.54 €
Cena bez DPH:112.95 €
Dostupnosť:skladom
CHICCO Kočík športový Chicco Ohlala2 - Silver 5 (100%) 19 x hodnotené

Ultraľahký kočík Chicco OHLaLa2 vyniká veľkou ľahkosťou a skladovateľnosťou. S hmotnosťou len 3.8 kg patrí medzi najľahšie športové kočíky na trhu. Vlastnosti: super ľahký športový kočík od narodenia až do 15kg len 3,8kg! jednoducho ovládateľný aj jednou rukou priestranné sedenie s polohovateľnou opierkou chrbta a nôh mäkké polstrovanie poťahu aj ramenných popruhov praktická polstrovaná hrazdička súčasťou kočíka je priestranný nákupný košík skladanie jednou rukou a praktické rúčka na prenášanie po zložení samostatne stojí a vďaka sklápateľnej rúčke má ešte menšie rozmery súčasťou je aj praktická pláštenka Technické parametre: dĺžka: 81 cm šírka: 46 cm výška: 101 cm hmotnosť: 3,8 kg maximálna nosnosť 15 kg


 • CHICCO Cumlík Physio Micro silikónový 0-2m ružová 2 ks
  CHICCO Cumlík Physio Micro silikónový 0-2m ružová 2 ks

  Chicco Physio Micro je ortodontický cumlík špeciálne navrhnutý pre novorodencov. Je ľahký a svoj ergonomický tvar má prispôsobený malým ústočkám..

  5.99 €
 • CHICCO Hrebeň a kefa – modrá
  CHICCO Hrebeň a kefa – modrá

  Hrebeň a kefa sú určené pre jemné vlasy a tak umožňuje česať Vaše dieťa s veľkou opatrnosťou. Kefa z prírodných vlasov a hrebeň sp zaguľatenými sú..

  6.99 €
 • CHICCO Hryzadlo rybky na krúžku
  CHICCO Hryzadlo rybky na krúžku

  Ľahko uchopiteľné farebné hryzadlo s motívom rybičiek. Krásne zvieratká poskytnú vášmu dieťaťu nielen závabu, ale ho tiež utíšia v období..

  5.70 €
 • CHICCO Hračka trojkolka Ducati
  CHICCO Hračka trojkolka Ducati

  Trojkolka v športovom a modernom dizajne inšpirovanom ikonickou motoristickou značkou Ducati. Vlastnosti: maximálna bezpečnosť od prvého použitia vďaka..

  49.40 €


 • CHICCO Kočík športový Chicco Ohlala2 - Silver
  CHICCO Kočík športový Chicco Ohlala2 - Silver

  Ultraľahký kočík Chicco OHLaLa2 vyniká veľkou ľahkosťou a skladovateľnosťou. S hmotnosťou len 3.8 kg patrí medzi najľahšie športové kočíky na trhu...

  135.54 €
 • CHICCO Odrážadlo Chicco Red Bulet
  CHICCO Odrážadlo Chicco Red Bulet

  Odrážadlo Chicco Red Bullet pomáha dieťaťu zvyknúť si na rovnováhu na dvoch kolesách. Je vyrobené z pevného a veľmi ľahkého materiálu. Mäkčené..

  39.17 €
 • CHICCO Odrážadlo Chicco Scrambler Ducati
  CHICCO Odrážadlo Chicco Scrambler Ducati

  Odrážadlo Chicco Red Bullet pomáha dieťaťu zvyknúť si na rovnováhu na dvoch kolesách. Je vyrobené z pevného a veľmi ľahkého materiálu. Mäkčené..

  39.17 €
 • CHICCO Termoska Chicco tyrkysová 500 ml
  CHICCO Termoska Chicco tyrkysová 500 ml

  Termoska Chicco nutnosť pre mamy a deti pri výletoch a na cestách. Vlastnosti: udržiava teplotu až 5 hodín vrchnák termosky slúži zároveň ako pohárik..

  18.49 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: chicco sa nachádza chicco!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt